IdealOZON.pl


Polski producent urządzeń do dezynfekcji


Producent ozonatorów powietrza, ozonatorów kwarcowych, lamp kwarcowych, tub kwarcowych, generatorów ozonu, ozonatorów przepływowych, ozonatorów wody, lam plazmowych, przepływowych lamp UVC, oczyszczaczy powietrza, sterowników, programatorów do urządzeń przeznaczonych do dezynfekcji oraz filtrów redukujących emisję zakłóceń, zarazem zwiększających odporność na zakłócenia wewnętrzne i zewnętrzne w urządzeniach.


Zapraszamy do współpracy : firmy, instytucje, podmioty gospodarcze, samorządowe oraz osoby prywatne


"IDEAL" TRANSPORT SPEDYCJA HANDEL
43-200 Pszczyna
ul. Łowiecka 5a

Rzeczoznawca Techniki Motoryzacyjnej
Leszek Gallus
NIP 638-103-09-97
BDO 000453143
 
 Tel. 888 787 490

Firma czynna   
 pn - pt  8.30 - 17.00
sobota 9.00 - 13.00

Ozonatory kwarcowe, hybrydowe oraz  bezpłytkowe generatory ozonu - kontakt Pszczyna woj. śląskie


Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora.

Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia.
Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.