Serwis ozonatorów powietrza

Jako producent generatorów ozonu, firma IdealOZON.pl świadczy również usługi serwisowe, zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Produkowane przez nas urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością oraz znacznie wyższą trwałością. Korzystanie z nich pozwala na dezynfekcję pomieszczeń, a w efekcie pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, pleśni, bakterii oraz alergenów.

Jeżeli urządzenie ulegnie uszkodzeniu lub będzie wymagało prac serwisowych to jesteśmy do Państwa dyspozycji. W takich sytuacjach warto zgłosić się do nas.

Jako serwis generatorów zajmujemy się urządzeniami w sposób kompleksowy. Wykonujemy niezbędne przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz przeglądy wydłużające gwarancję. Dzięki nim klient może być pewny, że urządzenie jest sprawne i nie dzieje się z nim nic niepokojącego.

W razie potrzeb przeprowadzamy również niezbędne prace naprawcze. Wymieniamy przetwornice WN, układy zasilające, tuby ozonowe, elektrody oraz pozostałe uszkodzone elementy. Wykonujemy również prace konserwacyjne oraz czyszczenie, dzięki temu klient może być pewny, że urządzenie jest w perfekcyjnym stanie i będzie mogło bezproblemowo służyć przez długi czas. 


Wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwoli nam zlokalizować i wyeliminować wszelkie usterki naszych urządzeń. Firma IdealOZON.pl działa zarówno jako serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, dlatego jeśli niezbędna jest konserwacja lub naprawa Państwa urządzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu.


 IdealOZON.pl

Autoryzowane centrum serwisowe :   888 787 490

Serwis :   idealOZON@gmail.com
Czynne od pn - pt   9.00 - 16.00

                       soboty  9.00 - 13.00


" IDEAL " TSH
   ul. Łowiecka 5a
  43-200 Pszczyna
  NIP 638-103-09-97


Zgodnie z art. 37 Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym
i elektronicznym:

Wprowadzający na rynek sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych jest zobowiązany do nieodpłatnego przyjęcia zużytego sprzętu tego samego rodzaju od klienta, kupującego nowy sprzęt w przypadku, gdy jego naprawa jest niemożliwa lub gdy właściciel sprzętu uzna ją za nieopłacalną.

UWAGA! Zwrotu zużytego sprzętu można dokonać o ile:

Zgodnie z art. 37 zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju oraz pełni te same funkcje co sprzęt sprzedawany.

Zgodnie z art. 35 zużyty sprzęt musi być kompletny.

Za jedną nową sztukę zakupionego sprzętu można zwrócić  jedną sztukę zużytego sprzętu tego samego rodzaju.

Prowadzący punkt serwisowy są uprawnieni do odmowy przyjęcia zużytego sprzętu, który z uwagi na zanieczyszczenia stwarza zagrożenia dla zdrowia lub życia osób przyjmujących sprzęt.

Celem sprawniejszego przeprowadzenia procesu odbioru zużytego sprzętu prosimy o kontakt pod numerem telefonu

888 787 490.

Zwrotu zużytego sprzętu można również dokonać w punktach zbierania selektywnego, zużytego sprzętu. Listę tych punktów można znaleźć na stronie: biosystem.pl


Autoryzowane Centra Serwisowe zobligowane są do napraw gwarancyjnych, zgodnie z procedurami określonymi przez producenta w szczególności zaś zgodnie z warunkami gwarancji. Powyższe opisują szczególne przypadki w których odpowiedzialność z tytułu gwarancji zostaje wyłączona. W szczególności dotyczy to wszelkich usterek , które powstały na skutek nieprawidłowego użytkowania urządzenia, zrzucenia, wypadku, itp. Każdorazowo opis uszkodzeń nie objętych gwarancją znajduje się w karcie gwarancyjnej producenta otrzymanej wraz z zakupionym urządzeniem.

Jedne z możliwych przyczyn wyłączenia odpowiedzialności z tytułu gwarancji:
  •  ingerencja w urządzenie - min. wykonanie przez osobę lub podmiot do tego nieuprawniony naprawy czy też modyfikacji w okresie gwarancji
  • uszkodzenia mechaniczne, nieostrożne użytkowanie ( zrzucenie, uderzenie, upadek, itp.)
  • zalanie / ingerencja cieczy
  • przekroczenie wskazanych w gwarancji temperatur użytkowania
  • gwarancją nie są objęte czynności związane z niewłaściwymi ustawieniami , niewłaściwą regulacją parametrów generatora , a także podzespoły naturalnie zużywające się podczas eksploatacji

  •  naprawa gwarancyjna nie obejmuje czynności przewidzianych w instrukcji obsługi, do wykonania których zobowiązany jest Nabywca we własnym zakresie i na własny koszt ( np. zainstalowanie urządzenia, konfiguracja, optymalne zabezpieczenie przed działaniem warunków zewnętrznych, konserwacja itp. ).
  • wszelkie uszkodzenia / naruszenia zabezpieczeń urządzenia w tym plomb , numerów seryjnych , naklejek gwarancyjnych , brak dokumentu zakupu ( paragonu/faktury ) , mogą spowodować wygaśnięcie gwarancji
  • odpowiedzialność z tytułu gwarancji, może zostać wyłączona w przypadku nie dostarczenia producentowi odpowiedniej dokumentacji, potwierdzającej uprawnienia gwarancyjne klienta
  • gwarancja producenta nie obejmuje uszkodzeń oraz usterek, których przyczyną nie jest wada produktu

Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora.

Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia.
Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.