Serwis ozonatorów powietrza

Jako producent generatorów ozonu, firma idealOZON.pl świadczy również usługi serwisowe, zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Produkowane przez nas urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością oraz znacznie wyższą trwałością. Korzystanie z nich pozwala na dezynfekcję pomieszczeń, a w efekcie pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, pleśni, bakterii oraz alergenów.

Jeżeli urządzenie ulegnie uszkodzeniu lub będzie wymagało prac serwisowych to jesteśmy do Państwa dyspozycji. W takich sytuacjach warto zgłosić się do nas.

Jako serwis generatorów zajmujemy się urządzeniami w sposób kompleksowy. Wykonujemy niezbędne przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz przeglądy wydłużające gwarancję. Dzięki nim można być pewnym, że urządzenie jest sprawne i nie dzieje się z nim nic niepokojącego.

W razie potrzeb przeprowadzamy również niezbędne prace naprawcze. Wymieniamy przetwornice WN, układy zasilające, tuby ozonowe, elektrody oraz wszystkie pozostałe uszkodzone elementy. Wykonujemy również prace konserwacyjne oraz czyszczenie, dzięki czemu można być pewnym, że urządzenie jest w perfekcyjnym stanie i będzie mogło bezproblemowo służyć przez długi czas. 


Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwoli zlokalizować i wyeliminować wszelkie usterki naszych urządzeń. Firma idealOZON.pl działa zarówno jako serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, dlatego jeśli niezbędna jest konserwacja lub naprawa Państwa urządzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu.


 Czynne od pn - pt   8.30  -  16.00

INFOLINIA :   888 787 490

Serwis :   idealOZON@gmail.com


" IDEAL " TSH
   ul. Łowiecka 5a
  43-200 Pszczyna
  NIP 638-103-09-97


Zgodnie z art. 37 Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym
i elektronicznym:

Wprowadzający na rynek sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych jest zobowiązany do nieodpłatnego przyjęcia zużytego sprzętu tego samego rodzaju od klienta, kupującego nowy sprzęt w przypadku, gdy jego naprawa jest niemożliwa lub gdy właściciel sprzętu uzna ją za nieopłacalną.

UWAGA! Zwrotu zużytego sprzętu można dokonać o ile:

Zgodnie z art. 37 zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju oraz pełni te same funkcje co sprzęt sprzedawany.

Zgodnie z art. 35 zużyty sprzęt musi być kompletny.

Za jedną nową sztukę zakupionego sprzętu można zwrócić  jedną sztukę zużytego sprzętu tego samego rodzaju.

Prowadzący punkt serwisowy są uprawnieni do odmowy przyjęcia zużytego sprzętu, który z uwagi na zanieczyszczenia stwarza zagrożenia dla zdrowia lub życia osób przyjmujących sprzęt.

Celem sprawniejszego przeprowadzenia procesu odbioru zużytego sprzętu prosimy o kontakt pod numerem telefonu

888 787 490.

Zwrotu zużytego sprzętu można również dokonać w punktach zbierania selektywnego, zużytego sprzętu. Listę tych punktów można znaleźć na stronie: biosystem.pl