Wpływ ozonowania na jakość powietrza oraz czystość pomieszczeń hotelowych

Ozonowanie pomieszczeń hotelowych, pensjonatów oraz gospodarstw agroturystycznych

Dezynfekcja pomieszczeń ma ogromny wpływ na samopoczucie przyszłych gości. Klienci zawsze cenią sobie czystość oraz świeżość pomieszczeń, co znacznie podnosi ostateczną ocenę danego hotelu czy pensjonatu. Hotele oraz gospodarstwa agroturystyczne  chcąc zapewnić wysoki standard czystości, powinny przestrzegać procedur mycia i dezynfekcji pomieszczeń.
Utrzymanie w czystości takich pomieszczeń nie należy do łatwych procedur. Sporym problemem stają się sypialnie, łazienki oraz ubikacje, gdzie utrzymanie czystości zależy także od zastosowanych środków dezynfekcji. Pieczołowitej dbałości o czystość powinny podlegać wszelkie przedmioty znajdujące się w tych pomieszczeniach oraz podłogi. Nawet najdokładniej wysprzątany pokój hotelowy wymaga dezynfekcji. Do tego celu stosuje się środki myjące oraz ozonatory kwarcowe z regulacją wydajności, zależną od wielkości dezynfekowanego pomieszczenia. Zabieg ozonowania to niezwykle skuteczny sposób na wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów, dezynfekcję pomieszczeń, pozbycie się roztoczy, bakterii, wirusów  oraz grzybów. Ozon w przeciwieństwie do odświeżaczy powietrza nie maskuje zapachów. Jego główną rolą jest dezynfekcja całych pomieszczeń wraz z zasłonami, pościelą, blatami stołów,urządzeniami, itp.
Należy pamiętać iż utrzymanie czystości na najwyższym poziomie w przypadku hotelu jest rzeczą niezwykle ważną. Z hoteli korzystają ludzie o różnym poczuciu estetyki, dla jednych poczucie czystości ma ogromne znaczenie, dla drugich już nie. Dlatego sterylne pomieszczenia stanowią dla danego obiektu noclegowego dodatkową zaletę.

Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora. Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia. Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.