Ozonator do dezynfekcji pomieszczeń IdealOZON


Dezynfekcja pomieszczeń - skuteczność ozonowania


Skuteczne ozonowanie pomieszczeń zachodzi dopiero przy odpowiednio wysokim stężeniu ozonu. Uzyskanie takiego stężenia w pomieszczeniu, gwarantują nam generatory ozonu o odpowiedniej wydajności, wytwarzające ozon wysokiej jakości.

Odpowiednie, minimalne skuteczne stężenie ozonu należy utrzymać przez odpowiedni czas ozonowania, co zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi na świecie. Dysponując ozonatorem o wysokiej wydajności, można skutecznie ozonować  pomieszczenia o większej kubaturze. Nieodpowiednio dobrane urządzenie o zbyt małej wydajności nie zapewnia skutecznej dezynfekcji.Ozonując pomieszczenia o mniejszej kubaturze oraz samochody należy pamiętać o doborze urządzenia o odpowiednio mniejszej ilości generowanego ozonu. W związku z powyższym przeprowadzając dezynfekcję biura, szkoły lub całego mieszkania musimy skorzystać z ozonatorów powietrza o znacznie większej wydajności.W związku z powyższym wydajność ozonatora powinna być dostosowana do kubatury dezynfekowanych pomieszczeń.

W tym celu producent ozonatorów IdealOZON, zaprojektował, skonstruował i wdrożył do produkcji, najwyższej jakości z gwarancją stałej wydajności oraz przedłużonej żywotności, urządzenie z płynną regulacją ilości generowanego ozonu, zastępując w ten sposób kilka urządzeń jednocześnie. 


Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora. Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia. Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.