Ozonator do dezynfekcji pomieszczeń IdealOZON


Dezynfekcja pomieszczeń - skuteczność ozonowania


Skuteczne ozonowanie pomieszczeń zachodzi dopiero przy odpowiednio wysokim stężeniu ozonu. Uzyskanie takiego stężenia w pomieszczeniu, gwarantują nam generatory ozonu o odpowiedniej wydajności, wytwarzające ozon wysokiej jakości.

Odpowiednie, minimalne skuteczne stężenie ozonu należy utrzymać przez odpowiedni czas ozonowania, co zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi na świecie. Dysponując ozonatorem o wysokiej wydajności, można skutecznie ozonować  pomieszczenia o większej kubaturze. Nieodpowiednio dobrane urządzenie o zbyt małej wydajności nie zapewnia skutecznej dezynfekcji.Ozonując pomieszczenia o mniejszej kubaturze oraz samochody należy pamiętać o doborze urządzenia o odpowiednio mniejszej ilości generowanego ozonu. W związku z powyższym przeprowadzając dezynfekcję biura, szkoły lub całego mieszkania musimy skorzystać z ozonatorów powietrza o znacznie większej wydajności.W związku z powyższym wydajność ozonatora powinna być dostosowana do kubatury dezynfekowanych pomieszczeń.

W tym celu producent ozonatorów IdealOZON, zaprojektował, skonstruował i wdrożył do produkcji, najwyższej jakości z gwarancją stałej wydajności oraz przedłużonej żywotności, urządzenie z płynną regulacją ilości generowanego ozonu, zastępując w ten sposób kilka urządzeń jednocześnie.