Jak skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu

Ozonator - sposób na wyeliminowanie przykrych zapachów

Niezależnie jak dbamy o mieszkanie, dom, pomieszczenia biurowe, piwnice oraz wszelkie pozostałe pomieszczenia, użytkując je gromadzimy w nich różnego rodzaju zapachy.Ozonowanie zaś jest jedną z najskuteczniejszych oraz najefektywniejszych metod oczyszczania powietrza. Ozon wytwarzany przez ozonator powietrza, zwany generatorem ozonu świetnie radzi sobie w procesie utleniania z różnymi związkami i zapachami.

Uciążliwy zapach dymu papierosowego - ozonator powietrza firmy IdealOZON świetnie sobie z nim poradzi

Kwarcowe  ozonatory powietrza świetnie radzą sobie ze związkiem chemicznym zwanym fenolem, który jest przyczyną nieprzyjemnego zapachu powstałego z dymu papierosowego oraz butanem, acetonem, amoniakiem i polonem.
Zastosowany w odpowiednim stężeniu, skutecznie zniszczy źródło uciążliwego zapachu.


Eliminacja ozonatorem nieprzyjemnych zapachów pochodzących od  kota, psa, itp. - jak sobie z nimi poradzić

Urządzenia typu, kwarcowe generatory ozonu skutecznie eliminują wszelkiego rodzaju zapachy, warto przy ich pomocy odświeżyć mieszkanie, a tym samym wyeliminować  uciążliwy zapach kota czy psa. Prawidłowo wykonany zabieg ozonowania powinien skutecznie odświeżyć mieszkanie.Ozon usuwa większość nieprzyjemnych czy też szkodliwych dla człowieka zapachów, niezależnie czy będą one pochodzenia organicznego, czy też nieorganicznego. Usuwa zapach z firan, zasłon, materacy, mebli czy dywanów.

Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora. Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia. Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.