Polski producent ozonatorów powietrza IdealOZON / nowe technologie /nowe rozwiązania

Ozonatory kwarcowe,  nazywane rurami generującymi ozon czy lampami ozonującymi, zastąpiły płytkowe generatory ozonu (ozonatory ceramiczne).

Jaki model ozonatora czy generatora ozonu wybrać?


Na rynku istnieją modele ozonatorów kwarcowych, różniące się nie tylko cechami technicznymi. Przy wyborze należy brać pod uwagę parametry techniczne ale także ilość generowanego do stężenia ozonu oraz możliwość jego regulacji . Ozonator kwarcowy jest idealnym urządzeniem do dezynfekcji pomieszczeń. Chętnie kupowany przez firmy kurierskie, transportowe oraz firmy zajmujące się deratyzacją i dezynfekcją pomieszczeń.  Świetnie sprawdza się przy dezynfekcji klimatyzacji, wnętrz karetek pogotowia, itp. W przeciwieństwie do płytek ceramicznych, zapewnia długi czas użytkowania bez awarii. Tego typu sprzęt w zastosowaniach profesjonalnych sprawdza się znakomicie, zaś korzystanie z niego stanie się przyjemne i komfortowe. Dezynfekowanie dużych przestrzeni nie stanowi dla tego typu urządzeń żadnego problemu.

Ważnym jest jednak, aby wydajność ozonatora została dostosowana do dezynfekowanej przestrzeni. Stosowanie urządzeń o zbyt dużej wydajności do małych powierzchni( np. samochody, małe łazienki, pokoje), będzie skutkowało przekroczeniem stężenia ozonu w danym pomieszczeniu, zaś zastosowanie urządzenia o zbyt małej wydajności w stosunku do dużych pomieszczeń  nie odniesie pożądanego skutku.
W tym celu, firma IdealOZON tak zaprojektowała sterowniki ozonatorów, aby powstały urządzenia z funkcją płynnej lub skokowej regulacji wydajności generowanego ozonu.
Sterowniki zbudowano w oparciu o specjalne oprogramowanie, które umożliwia szeroki wachlarz ustawień, zaś każdy ozonator cechuje prostota obsługi oraz niezawodność działania.
Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w wysokiej wydajności i jakości przetwornice wysokiego napięcia, elementy emitujące wyładowania koronowe oraz radiatory chłodzone powietrzem.


Przykładowy ozonator powietrza do dezynfekcji

Usuwanie szkodliwych związków chemicznych - ozonator powietrza - sprzęt do profesjonalnych zastosowań

Ozonatory IdealOZON, dzięki wysokiej wydajności, szerokiemu zakresowi regulacji oraz możliwości pracy ciągłej, będą świetnym wyborem przy zastosowaniach komercyjnych jak i profesjonalnych.


Kwarcowy  ozonator powietrza zwany kwarcowym generatorem ozonu, pełniąc funkcję dezynfekcji -  wytwarza ozon, działa bakteriobójczo, świetnie oczyszcza różne trudno dostępne miejsca z zanieczyszczeń krążących w powietrzu oraz dezynfekuje wszelkie powierzchnie. Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się czynników chorobotwórczych, należy systematycznie dezynfekować pomieszczenia użytkowe, typu: mieszkania, biura, pensjonaty, hotele, itp.
W tym celu, oprócz regularnego wietrzenia pomieszczeń , warto zainwestować w urządzenie do oczyszczania powietrza. Ozonator kwarcowy jest jednym z najskuteczniejszych urządzeń na rynku do tego typu zastosowań zaś generowany przez tego typu urządzenie aktywny tlen(O3) jest naturalnym oraz skutecznym sterylizatorem.
Oczyszczenie nawet sporych powierzchni z zanieczyszczeń w powietrzu oraz drobnoustrojów nie stanowi dla tych ozonatorów żadnego problemu. Cała dezynfekcja przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora. Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia. Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.