Żywotność tub ozonowych od 80 000 do 100 000 r/h

Jak powstaje ozon w ozonatorach producenta IdealOZON

W warunkach domowych do produkcji ozonu, służą urządzenia tzw. wytwornice ozonu nazywane potocznie ozonatorami lub generatorami ozonu. Dzięki odpowiedniej mocy oraz częstotliwościom, wytwarzają one ozon z wykorzystaniem tlenu z powietrza, metodą wyładowań koronowych.
Producent generatorów ozonu IdealOZON.pl, opracował oraz skonstruował ozonatory z wykorzystaniem technologii kwarcowej w oparciu o najwyższej jakości tuby ozonowe, dające gwarancję stałej oraz przedłużonej wydajności. Ich żywotność to 80 000 do 100 000 godzin pracy. W ten sposób wyeliminowano kłopotliwe oraz awaryjne płytki ceramiczne.
Modele ozonatorów w zależności od funkcji oraz wydajności: czytaj więcej

Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora. Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia. Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.