Środki do dezynfekcji mieszkania po świerzbie

Dezynfekcja mieszkania po świerzbie

Dezynfekcja pomieszczeń nie jest łatwa, zaś świerzb jest chorobą zakaźną przenoszoną w trakcie bliskiego kontaktu z osobą zarażoną, najczęściej w  rodzinie, pracy, przedszkolu, szkole czy akademiku. Coraz częściej dochodzi do zakażeń w trakcie urlopów w czasie korzystania z hoteli czy pensjonatów. Istotną drogą zakażenia są także kontakty seksualne, korzystanie ze wspólnych przedmiotów, odzieży, ręczników, pościeli, itp. Na dzień dzisiejszy nie ma skutecznych metod  chroniących przed zarażeniem.

Tu pomocny staje się ozon, docierając do wszelkich zakamarków skutecznie zwalcza pasożyty, alergeny, świerzbowce (świerzb), owsiki, wszy, itp. Poprawnie  wykonana dezynfekcja mieszkania po świerzbie  pozwala skutecznie pozbyć uciążliwego pasożyta.

Czego nie lubi swierzbowiec

Świerzb - dezynfekcja mieszkania

Jak skutecznie pozbyć się świerzbowców z biura, mieszkania czy domu?


Konieczna będzie dokładna dezynfekcja ozonem zarówno ubrań, pościeli , ręczników, materacy oraz wszelkich przyborów higienicznych. Każda półka, szafka czy szuflada, niezależnie czy znajduje się w pokoju czy w kuchni powinna zostać przed ozonowaniem dokładnie otwarta. Ozon w trakcie zabiegu dezynfekcji powinien mieć łatwy dostęp do wszelkiej odzieży: typu koszule, skarpety, bielizna, itp. Przeprowadzone na szeroką skalę badania udowodniły, iż ogromne efekty w postaci zahamowania rozprzestrzeniania się chorób takich jak choroby wirusowe ( min. grypa)czy  alergie daje cyklicznie przeprowadzane ozonowanie pomieszczeń.
Ozon skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, bakterie drobnoustroje, grzyby, pleśnie, roztocza, myszy i szczury. Znakomicie radzi sobie z muchami, pająkami, pluskwami, rybikami, toksynami, pestycydami. Usuwa szkodliwe związki chemiczne i biologiczne, poprawia jakość powietrza w budynkach, poprawia walory smakowe mięs, dezaktywuje antybiotyki z żywności oraz poprawia jej jakość mikrobiologiczną. Został uznany jako związek zwalczający drobnoustroje z żywności:  FDA Federal Register Vol. 66 No. 123 z dnia 26.06.2001 USA oraz FSIS Directive 7120.1 z dnia 17.12.2002 USA.
 Wyjątkowo skutecznie oczyszcza pomieszczenia oraz odświeża powietrze w budynkach.  Powoduje rozpad pierścienia węglowego substancji zawartych w rozpuszczalnikach, klejach, lakierach, itp. Tym samym niweluje pozostały zapach po malowaniu mieszkań oraz szkodliwe działanie farb czy lakierów.

Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora. Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia. Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.