Usuwanie szkodliwych związków chemicznych - dezynfekcja pomieszczeń

Czystość powietrza w budynkach oraz samochodach, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Zatem  regularna dbałość o jakość powietrza w mieszkaniach, znacznie poprawia nasze samopoczucie. W tym celu, można zastosować wysokiej jakości oraz trwałości ozonatory, znanego producenta urządzeń do dezynfekcji pomieszczeń, firmy IdealOZON.pl.  Producent ten w swojej ofercie, posiada szeroki zakres urządzeń do dezynfekcji pomieszczeń, cechujących się znacznie dłuższą żywotnością lamp kwarcowych oraz wyższą jakością generowanego ozonu O3.

Ozonując pomieszczenia oraz samochody, należy pamiętać o odpowiednim doborze ozonatora do kubatury dezynfekowanych pomieszczeń. Sprzedawane przez wspomnianą firmę wytwornice ozonu z wdrożoną w 2021 roku płynną regulacją ilości generowanego ozonu do pomieszczenia, są bardzo lekkie, wydajne oraz  poręczne. Producent chwali się trwałością lamp na poziomie 80 000 do 100 000 godzin pracy (r/h).


Do czego służą ozonatory polskiego producenta IdealOZON

Urządzenia te służą do dezynfekcji oraz deodoryzacji - odświeżania pomieszczeń oraz samochodów. Generują gaz zwany  tritlenem O3, mającym wyjątkowe właściwości odkażające. Ozon występując w postaci gazowej bez problemu dociera do najmniejszych szczelin, tym samym skutecznie usuwając wirusy, bakterie, grzyby, lotne zapachy, pyłki kwiatowe, itp.

Dezynfekcja pomieszczeń z wykorzystaniem generatorów ozonu ma ogromny wpływ na jakość powietrza w szpitalach, gabinetach, mieszkaniach, przychodniach czy też biurach.

Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora. Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia. Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.