Dezynfekcja

Dezynfekcja pomieszczeń lampami UV-C - bezpieczeństwo 

Promieniowanie UV-C , wykazuje bardzo wysoką skuteczność w neutralizacji bakterii oraz wirusów.
Należy jednak pamiętać iż nieodpowiednie stosowanie urządzeń z zastosowaniem promienników, może być szkodliwe dla ludzi oraz zwierząt. Promieniowanie UV-C może spowodować uszkodzenia siatkówki oraz oparzenia skóry. Należy bezwzględnie przestrzegać zakazu przebywania przy otwartym źródle światła UV-C w dezynfekowanych pomieszczeniach Samo promieniowanie ma ograniczoną penetrację światła UV-C, nie przechodząc np. przez ściany czy metale. Jest niewidoczne dla ludzkiego oka, zaś promienniki celowo emitują niebieskie światło, sygnalizując o przebiegającej dezynfekcji. Wyniki badań potwierdziły, że wykrycie wirusa stało się niemożliwe po kilku sekundach o wystawienia go na promieniowanie UV-C.

Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora.

Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia.
Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.