Ozonator do samochodu z płynną regulacją ozonu

Generator ozonu do samochodu

Ozonator do samochodu z programatorem do płynnej regulacji ozonu

Ozonując samochody, należy dobrać urządzenie o znacznie mniejszej ilości generowanego ozonu, zaś przeprowadzając dezynfekcję mieszkania musimy skorzystać z ozonatorów powietrza o znacznie większej wydajności.

W związku z powyższym wydajność generatora ozonu powinna zostać dostosowana do kubatury dezynfekowanego pomieszczenia oraz samochodu.

Ciekawostką jest fakt, iż w 2021 roku producent ozonatorów IdealOZON, zaprojektował, skonstruował i wdrożył do produkcji, najwyższej jakości oraz z  gwarancją stałej wydajności oraz przedłużonej żywotności, urządzenia z płynną regulacją ilości generowanego ozonu, zastępując w ten sposób kilka urządzeń jednocześnie. Wcześniej producent mógł się poszczycić urządzeniami o skokowej regulacji z krokiem co 10% : funkcje ozonatorów:


Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora. Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia. Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.