Producent ozonatorów idealOZON

Ozonatory kwarcowe - jaki model wybrać?

Na rynku istnieją modele ozonatorów kwarcowych, różniące się nie tylko cechami technicznymi. Przy wyborze należy brać pod uwagę parametry techniczne ale także ilość generowanego stężenia ozonu oraz możliwość jego regulacji. Ozonator kwarcowy jest idealnym urządzeniem do dezynfekcji pomieszczeń. Chętnie kupowany przez firmy kurierskie, transportowe oraz firmy zajmujące się deratyzacją i dezynfekcją pomieszczeń.  Świetnie sprawdza się przy dezynfekcji klimatyzacji, wnętrz karetek pogotowia, itp. W przeciwieństwie do płytek ceramicznych, zapewnia długi czas użytkowania bez awarii. Tego typu sprzęt w zastosowaniach profesjonalnych sprawdza się znakomicie, zaś korzystanie z niego stanie się przyjemne i komfortowe. Dezynfekowanie dużych przestrzeni nie stanowi dla tego typu urządzeń żadnego problemu.
Ważnym jest jednak, aby wydajność ozonatora została dostosowana do ozonowanej przestrzeni. Stosowanie urządzeń o zbyt dużej wydajności do małych powierzchni( np. samochody, małe łazienki, pokoje), będzie skutkowało przekroczeniem stężenia ozonu w danym pomieszczeniu, zaś zastosowanie urządzenia o zbyt małej wydajności w stosunku do dużych pomieszczeń  nie odniesie pożądanego skutku.
W tym celu zaprojektowaliśmy, urządzenie z funkcją regulacji wydajności generowanego ozonu.
Zbudowaliśmy sterownik ze specjalnym oprogramowaniem, które umożliwia szeroki wachlarz ustawień zaś każdy ozonator w naszej ofercie cechuje prostota obsługi oraz niezawodność działania.
Wszystkie nasze urządzenia zostały wyposażone w wysokiej wydajności i jakości przetwornice wysokiego napięcia oraz elementy emitujące wyładowania koronowe , chłodzone powietrzem.


Ozonator powietrza / kwarcowy - sprzęt do profesjonalnych zastosowań

Dzięki wysokiej wydajności, regulacji oraz możliwości pracy ciągłej, nasze ozonatory będą świetnym wyborem przy zastosowaniach komercyjnych jak i profesjonalnych.


Kwarcowy ozonator powietrza zwany kwarcowym generatorem ozonu, pełniąc funkcję sterylizatora -  wytwarza ozon, działa bakteriobójczo, świetnie oczyszcza różne trudno dostępne miejsca z zanieczyszczeń krążących w powietrzu oraz dezynfekuje wszelkie powierzchnie. Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się czynników chorobotwórczych, należy systematycznie dezynfekować pomieszczenia użytkowe, typu: mieszkania, biura, pensjonaty, hotele, itp.
W tym celu, oprócz regularnego wietrzenia pomieszczeń , warto zainwestować w urządzenie do oczyszczania powietrza. Ozonator kwarcowy jest jednym z najskuteczniejszych urządzeń na rynku do tego typu zastosowań zaś generowany przez tego typu urządzenie aktywny tlen(O3) jest naturalnym oraz skutecznym sterylizatorem.
Oczyszczenie nawet sporych powierzchni z zanieczyszczeń w powietrzu oraz drobnoustrojów nie stanowi dla naszych ozonatorów żadnego problemu. Cała dezynfekcja przebiega sprawnie i bezproblemowo.