Jak pozbyć się owsików, wszy i gnid?

Czy ozon eliminuje owsiki, wszy oraz gnidy?


Ozon skutecznie usuwa pasożyty jakimi są owsiki, eliminuje także wszy oraz gnidy z pomieszczeń, odzieży, szczotek do włosów, czapek czy pościeli.

Czy dezynfekcja odzieży jest skuteczna?


Pralnie chemiczne coraz częściej oferują ozonowanie odzieży. Ozonowanie ubrań to efektywna metoda pozbycia się z odzieży przykrego zapachu dymu papierosowego, potu oraz stęchlizny. Dezynfekcja ozonem za pomocą ozonatora kwarcowego jest na tyle skuteczna, że można poddać ozonowaniu zarówno sprzęty oraz artykuły gospodarstwa domowego, zabawki dziecięce jak i akcesoria sportowe np. kaski i kombinezony motocyklowe lub narciarskie. Kwarcowy generator ozonu to wydatek rzędu około 2000 zł.

Powyższe informacje powstały w oparciu o aktualnie dostępne dane , dane charakteryzujące   powyższy produkt oraz wiedzę i doświadczenie posiadane w tym zakresie przez producenta. Dane te nie stanowią opisu jakościowego produktu ani przyrzeczenia jakościowego produktu ani przyrzeczenia określonych właściwości. Należy je traktować tylko i wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego postępowania w trakcie składania , transportu i stosowania produktu. W żadnym razie nie zwalnia to użytkownika od odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie powyższych informacji oraz nie zwalnia z przestrzegania wszelkich norm prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Więcej informacji znajduje się w karcie charakterystyki, załączonej do zakupionego ozonatora. Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną / przykładową w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający/prezentujący nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieaktualność ogłoszenia. Przepraszamy jeżeli strona zawiera błędy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy oraz nieścisłości.
Zapraszamy już wkrótce do nowego serwisu.